Zpátky do minulosti s DJs | Vánoční speciál

Sedrick Special

Období Vánoc se nevyhýbá ani DJům v Čechách. Ti často i mezi svátky hrají v klubech, ale jak to mají doma? Co si pouští za songy pro naladění té správné atmosféry a který je vlastně ten nejoblíbenější. Ptali jsme se v dnešním speciálu rubriky Zpátky do minulosti s DJs.

BOCIAN
John Williams – Somewhere in my memory – Tenhle vánoční song dle mého není úplně tak mainstream, jako třeba Last Christmas, Let It Snow, apod., ale má své kouzlo. Všichni ho známe z vánoční pohádky Sám doma a nevím jak vy, ale ve mně vždy vzbudí hroznou pohodu, klid a chvíli na zamyšlení nebo naopak úplné vypnutí mozku a jen si vychutnávám ty vokály amerického sboru.

YLLOW
Můj oblíbený vánoční song? Nene, žádný jingle bells nebo tak. To už mi pěkně leze na nervy :-D. Vybral jsem něco nevšedního. Ten song je pro mě speciální, doufám, že si ho vychutnáte stejně jako já. Tímto bych rád Všem popřál klidné prožití svátků vánočních a šťastný nový rok! Jedno poselství nakonec, vykašlete se na dárky, pořádně obejměte vaše milované, řekněte jim, jak je máte rádi a važte si společně stráveného času. O tom jsou přece Vánoce.

SNBM
Nedá se moc říct, že bych měl nějakej hlavní oblíbenej vánoční song, bez kterýho bych se nemohl v tomhle období obejít. On je tomu člověk vystavenej, ať chce nebo ne, každej rok. A naštěstí house a tech house, který mám nejradši a hraju, nejsou poplatný těmdle svátkům. Vím, že jsem někdy okolo roku 2011 hrával o Vánocích song od Jaques Raupe – Drei Haselnusse, tak to bylo takový zpestření. Letos na podobnej motiv udělal „Popelku“ Dj Bidlo, což je taky hezkej počin a určitě to o Vánocích hrát budu, i když to není v originálu nic vánočního, tak se mi to letos k tomu nějak hodí. A pak to jsou spíš věci, který mi nejmíň vaděj a to zřejmě kvůli filmům, takže jako jedničku bych dal Jingle bells rock z Mean Girls a jako dvojku song Billy Mack – Christmas is all Around z Lásky nebeský.

Arrow
Wham! – Last Christmas. Je to taková vánoční klasika, bez který by snad Vánoce ani nebyly a když to někde slyším, tak je mi jasný, že se to blíží a asi bych měl začít shánět dárky. 😀

Simple Rule
Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You. Bylo velmi těžké, vybrat jen jednu píseň. Každá má svoje kouzlo, ale tuhle od Mariah Carey jsem vybral z důvodu jeho textu. Na vánoce mi přijde nejdůležitější, být spolu s lidmi, kteří nám jsou nejblíže, což je obsahem textu písně. Tyto svátky by se měli slavit s rodinou, přítelem či přítelkyní. Dalším důvodem je, že si píseň zpíváme s rodinou každý rok. Všem přeji krásné a klidné prožití Vánoc.

To je pro dnešek vše. Tímto vám i naše redakce přeje ty nejklidnější svátky plné pohody a těšíme se u dalších článků v roce 2020.