Další dva umělci pro hradecký Air festival.

Redakce Festivaly

Festival park v Hradci Králové se letos určitě hodně zaplní, protože line up, i přes doposud neznámé headlinery, vypadá výborně. Po prvních třech jménech Mesto, Seth Hills, Dr. Phunk. Nyní přichází pořadatelé s trošku tvrdší odnoží muziky.

Pojďme si oba borce trošku proklepnout.

Blinders
Polský DJ a producent Blinders je jedním z představitelů Garrixova labelu STMPD Records, která patří k těm nejlepším a nejsledovanějším na scéně. Víme také, že dostat se na tento label není snadné, protože Martin si zve jen mladé a talentované producenty s trochu odlišným stylem. Ten Blinders opravdu má. Hraje totiž svým osobitým stylem, který se snad nedá přiřadit do jednoho žánru. Ale takovým řekněme nejvíce slyšitelným je Bass house. V některých tracích je to Future house a v některých zase Electro house. Jedno je však jasné, Blindersova hudba je chytlavá a rozhodně stojí za poslech. V jeho playlistu pak najdeme například hit s Martinem Garrixem – Breach nebo sólovou skladbu Relieve. Proslavil se ale především díky remixu na hit Axwell – Center of the universe.

Sikdope
Když si přečtete komentáře na téma, koho by si lidé u nás přáli, Sikdope je zde velice skloňované jméno. Není divu, jeho hit Snakes zněl na hudební scéně opravdu dlouhou dobu a také na Youtube si získal 5 milionů přehrání. Stejně jako Blinders, je polské národnosti, akorát nám nepřinese tak mírné styly, jako on a trošičku nám přitvrdí. Bass house a Trap jsou jeho hlavní doména. Ta je ale v české zemi oblíbená. V jeho skladbách najdeme kromě již zmíněného Snakes hity jako: I’m back, Rave, My house nebo Bubblegum.