Dannic, Kura nebo Olly James? To je plzeňský Different festival

Redakce Festivaly

Plzeň, město piva, sportu a kvalitní zábavy. Že plzeňští obyvatelé patří mezi nejlepší publikum elektronické hudby u nás, je všeobecně známo. A nyní jim pořadatelé přiváží něco, co tu ještě nikdy nebylo. Do Plzně totiž míří umělci světového formátu jako je Dannic, Kura, Maurice West nebo Olly James. Ani jeden z těchto jmenovaných není pro českého fanouška novinkou, protože všichni už se v ČR představili.

Dannic, miláček publika a kamarád Hardwella se v česku představí již po několikáté. Kura, kterého český fanoušek mohl slyšet například na festivalech Magnetic nebo Mácháč je také tím nejlepším, co Hardwellův label Revealed nabízí. Do skupinky Revealed patří také mladík Maurice West, jenž se nám loni představil na festivalu Mácháč. Tuto Hardwellovu trojku ještě doplní neméně kvalitní Olly James. Těmto zahraničním borcům pak budou supportem největší hvězdy československé scény jako DJ EKG, Nfix& Candice a Flashwell.

Celý festival se odehraje ve venkovním areálu obchodního centra Plaza v Plzni, kde si pořadatelé přichystali i druhou stage se spíše undergroundovými jmény jako je DJ Rush nebo J. Fernandez. Speciálním vystoupením pak tuto stage ohromí česká DJka Lucca v B2B setu s Ladidou.

Vstupenky se prodávají přes Ticketportál, a jejich cena není nijak závratná. Jedna vstupenka nyní stojí 599,- Korun, a to je jak by pravil klasik. ,,Za málo peněz, hodně muziky“.