Hradecký AIR festival rozehřívá fanoušky prvními třemi umělci

Redakce Festivaly

AIR festival, odehrávající se na hradeckém letišti, patří již k tradičním českým festivalům. S oznámením jmen na letošní ročník si pořadatelé sice trošičku počkali, avšak nyní je to opravdu střelba ostrými. Pojďme se spolu podívat, jací umělci se nám představí.

Mesto
Mladý holandský DJ, který prorazil v roce 2015 díky tracku, na kterém spolupracoval s Martinem Garrixem. Tehdy mu bylo pouhých 16 let a všem bylo už tehdy jasné, že se tu rodí nová hvězda. Po dalším vydaném singlu s Martinem, který nesl jméno WIEE, se vrhl na spolupráci s jinými producenty a vznikly hity, jako je Chatterbox nebo Bruh. V jeho nejnovější tvorbě najdeme pecku Wait Another Day, na které spolupracoval s Mikem Williamsem a jeho solo track Leyla. Jeho styl je spíše směsicí stylů Future House a Bounce. Jeho vystoupení bude určitě stát za to.

Seth Hills
Tvorbu tohoto umělce jsme mohli slyšet například na labelu Axtone. Tam byl vydán track Fire, na kterém se podílel společně s Magnificencem. Jeho domácím labelem je Revealed Music a spoustu jeho nahrávek vydalo STMPD Records Martina Garrixe. Jeho styly jsou hlavně Electro House, Basshouse a Future House.

Dr. Phunk
Třetím a zatím posledním oznámeným DJem je Dr. Phunk. Ten se vyznačuje tvrdou Hardstylovou hudbou. Je znám především svými tracky Down Down Down, DROP nebo remixem hitu Symphony od Sick Individuals.

Nejlevnější vlna vstupenek v omezeném množství již v prodeji ➡️ bit.ly/AIR2019

FB: facebook.com/festivalair
WEB: www.airfestival.cz
INSTAGRAM: instagram.com/airfestival