Report – Holandský DJ a producent Lucky Charmes v hradeckém Denoche

Bocianjr Reporty

V pátek 29.3.2019 se v hradeckém Denoche Music Hall odehrál velmi známý EDM festival Joy Melody, v čele s holandským DJem & producentem, který si říká Lucky Charmes.

Lucky Charmes je úspěšný světoznámý DJ & producent, pocházející z holandského města Amstelveen, který má za sebou nespočet vystoupení, ale hlavně spoustu tracků, které byly vydány na největších světových labelech. jako je například Spinnin‘ Records, Musical Freedom či MixMash Recordings. Jeho neúspěšnější track nese název „Ready„, jenž doposud nasbíral necelých 11 miliónů zhlédnutí na YouTube.

Jak tedy probíhal celý večer v Denoche? Včetně Luckyho Charmese se za celý večer na Joy Melody festivalu vystřídalo spoustu dalších DJs, kteří odehráli opravdu kvalitní sety. Jako první přišel za mixážní pult šikovný mladík z nedaleké Chrudimi, který si říká Waltry a perfektně rozehřál celý festival. Další na řadu přišlo talentované duo Bocian, které publiku rozproudilo krev v žilách a naplnilo téměř celý parket. Rezident pražského Epicu, dlouholetá kariéra, producent, narvaný parket a set plný energie? To je příběh dalšího týpka, který si říká Pauli Gabrieli a který následoval v našlapaném line-upu. Další pán na holení se jmenuje SNBM. Velmi kvalitní grafik, ale hlavně úspěšný DJ se smyslem pro humor a nasekaným setem peckama, předskakující Luckyho Charmese. O Luckym jsme se zmiňovali výše, takže není třeba více specifikovat tohoto holandského borce, který se předvedl v plné parádě a svým setem zbořil celé Denoche! Tu čest vystřídat se se světoznámým DJ & producentem měl tentokrát hradecký rodák Dammin, jenž svým bass house setem nenechal po headlinerovi publikum spát. Jako další se za mixem předvedla rezidentka pražského Retro Music Hall, DJane Ergee. Celou akci zakončoval hradecký DJ Miquel.