Pražská edice Transmission zná první tři umělce

Javor Festivaly

Český podzim bude již tradičně patřit velkolepé události. Touto událostí je pražská edice Transmission, jenž je oslavou života a emotivní Trancové hudby. Akce každoročně přiláká několik tisíc lidí z celé Evropy. Letošní ročník, který se uskuteční v noci z 12. na 13. října zná své první tři umělce. Pojďme si je krátce představit.

Ferry Corsten – System F
Ferry Corsten je ve světě Trance hudby opravdu obrovský pojem a tomu odpovídá i nadšení fanoušků po jeho oznámení. Fanoušci dokonce dostali na výběr, s kterým projektem se na Transmission představí. Nakonec zvítězil projekt System F, který byl jedním z jeho prvních pseudonymů. Těch měl Ferry za svoji kariéru opravdu hodně. System F může divákům pražské edice nabídnout opravdu mnoho výborné hudby a věřím, že se nám do uší dostane i hudba z jiných Ferryho projektů, jako třeba melodická Gouryella.


Giuseppe Ottaviani
Již podle jména můžete poznat, že tento borec nám svůj Progressive trance přijede představit z prosluněné Itálie. Giuseppe je velice talentovaný producent a v jeho tvorbě najdeme opravdu velké množství kvalitní hudby. V našem nedávném rozhovoru s Driftmoonem jste se mohli dočíst, že právě Giuseppe je podle Driftmoona opravdovým profesionálem.

Key4050
Trancová scéna je plná zajímavých projektů a tento patří rozhodně mezi ty nejlepší. Spolupráce mezi Bryanem Kearneym  a Johnem O’Callaghanem má opravdu hodně šťávy a energie z jejich setu velmi srší. Jejich sety bývají plné uplifting trancu a rozhodně stojí za poslech.

Tito umělci jsou jen špička obrovského ledovce a postupem času se dočkáme zbytku line upu, který bude určitě velmi našlapaný.