Pražské Holešovice ovládne Trance a skvělá nálada, to je Cityfest 2019

Javor Festivaly

České festivaly nejsou nijak závratně velké a Cityfest je jedním z nich. Po několika ročnících konaných v Pardubicích se před rokem přesunul tento festival na pražské výstaviště, avšak něco tomu chybělo a tak se znovu přesouvá. Ne však nijak daleko ale jen do vedlejší malé sportovní haly. Zde se na jedné stage vystřídá mnoho skvělých umělců, kteří mají jeden jediný cíl, vytvořit dokonalou atmosféru a nenechat odcházet jediného smutného fanouška.

Stage bude umístěna uvnitř haly, ale nezoufejte venku před halou bude totiž umístěna chill zóna s pískem a velkou obrazovkou, na které uvidíte celé dění z haly. Venku bude i dostatek občerstvovacích stánků a skvělé ozvučení. Můžete si tak vychutnat svého oblíbeného umělce na lehátku s drinkem v ruce.

Letošní edice nabízí, jako každý rok, velmi silný lineup, který obsahuje jména jako je Aly & Fila, Ilan Bluestone, Bryan Kearney, John O’Callaghan nebo Ben Nicky.

Aby toho nebylo málo tak pořadatelé myslí i na to, aby jste netrávili zbytečný čas na barech a v celém areálu tak bude fungovat dotykový způsob placení a příjemným bonusem je krásný náramek na památku. My věříme, že bude první červnový den nádherné počasí a vše vyjde na jedničku.