Pražská edice Transmission zná další tři umělce a láká na hodně silný lineup.

Redakce Festivaly

Již několik let se v Praze koná událost, na kterou se sjíždějí lidé z celého světa a kterou nám Čechům závidí všichni posluchači trancové hudby. Je to svátek hudby, tance, svobody a dobré zábavy. Akce Transmission je známá díky propracovaným stage, kvalitnímu lineupu a také díky světelným efektům. Letošní edice už zná delší dobu první tři umělce, které jsme vám představili v minulém článku. Nyní si pojďme představit další tři jména, která se nám na podzim představí.

MaRLo

Čtvrtým oznámeným byl producent MaRLo, vlastním jménem též Marlo. Ten je znám svými perfektně poskládanými sety a díky své produkci. Ta zaznamenala v posledních měsících dva obrovské hity a to Whisper a Lighter than Air. Tyto skladby jsou velmi emotivní a můžeme si jen přát, aby i vystoupení na Transmission bylo stejně tak dobré, ba dokonce lepší.

Cosmic Gate

Pěknou řádku let už tahle dvojice objíždí zeměkouli a posílá nám do uší velmi kvalitní hudbu. Jejich hit Exploration of space patří k tomu nejlepšímu, co kdy bylo vydáno a ani zbytek produkce nepostrádá kvalitu. Jejich set bude dozajisté velmi dobrý a v kombinaci s Vision Impossible, která je v Praze supportovala naposledy v roce 2013, si všichni zúčastnění jejich set užijí.

Blastoyz

Každý ročník začíná jemnou a svěží trancovou hudbou a končí tvrdým Psychedelickým trancem. O takto tvrdý set se postará právě Blastoyz a půjde o krásnou podívanou, protože již tušíte, že ty nejlepší efekty přichází právě ve spojení s Psy trancem. V umělcově tvorbě najdeme pár skvělých hitů. Nejznámější je ale určitě Mandala.

Samozřejmě i nadále vám budeme přinášet novinky ze světa Transmission, ale musíme upozornit, že pokud vás některý z umělců přilákal na tuto událost, měli byste si pospíšit, protože v prodeji je posledních 1000 vstupenek.