Svět festivalů: New Horizons

Javor Festivaly

Že je v Německu málo velkých festivalů? Kdepak! Německo patří k nejvíce festivalovým zemím a to ve všech odvětvích hudby. To můžeme prokázat i tím, že je zde více, než 10 festivalů s kapacitou 50 a více tisíc. Jedním z nich je i festival New Horizons, který patří k evropským „nej“. Samozřejmostí je tedy kvalitní line up a zajímavé zdobení stage.

Lokace festivalu
Festival se odehrává na legendárním závodním okruhu Nürburgring v západním Německu. Tudíž je festival hojně navštěvován i belgickými návštěvníky.

Nejblíže jsou města Frankfurt nad Mohanem nebo Kolín nad Rýnem, která zajištují velmi dobré dopravní spojení.

Z Čech je pak cesta nejsnadnější vlakem nebo osobním vozem.

Line up
Festival má každoročně velmi silný line up. V roce 2019 se vám tak představí například: Martin Garrix, Major Lazer, Project One, Alison Wonderland, Don Diablo, Rezz, Sunnery James & Ryan Marciano, Timmy Trumpet, Vini Vici, Dimitri Vegas & Like Mike a nebo třeba  Moksi.

Tato jména pak doplní ti nejlepší DJs  z celého světa jako jsou : Lucas & Steve, Zonderling, StadiumX, Brohug, Carnage, Eptic, Slushii, Salvatore Ganacci, Curbi, Jewelz & Sparkz, Matisse & Sadko, Mesto, Mike Williams nebo třeba Garmiani.

Stage
Stage jsou vždy rozděleny podle žánru hudby. Main stage je pak multižánrová a je zdobena do tématu festivalu. Tématem letošního ročníku je ,,Království ohně“.