Transmission Prague 2019 již dnes v pražské O2 aréně.

Javor Festivaly

Český trancový projekt Transmission, který je již zaběhlou značkou, se vrací a slibuje zajímavou podívanou. V sobotu večer si tak všichni příznivci melodické taneční hudby přijdou na své. Navíc letošní téma už zná i svoji hymnu, o kterou se postaral Giuseppe Ottaviani společně s Driftmoonem.

Začínat se bude po 20 hodině, kdy se za pult postaví domácí borec Thomas Coastline. Ten bude ještě ne úplně plnou arénu zahřívat hodinku a čtvrt. Střídat ho bude Darren Porter, který si střihne stejně dlouhý set. Pak už ale na řadu přichází větší esa. Jako třetí se nám v tuto magickou noc zjeví za pultem maestro Giueseppe Ottaviani. U tohoto borce se dá dopředu říci, že se bude jednat o naprostou špičku, a tak všem doporučuji být v čase jeho setu na taneční ploše.

Z té ale ani poté neodcházejte, protože následovat bude asi největší legenda Trance scény – Ferry Corsten, ten si střihne sice jenom hodinový set, ale půjde určitě o famózní podívanou, prezentovat nám totiž přijede svůj projekt System F. Pokud ve vás tento set nevzbudí emoce, tak následující umělec už určitě ano. Ve třičtvrtě na jednu se totiž žezla ujme MaRLo a ten svými hity určitě část publika rozpláče. Následovat bude transmix, který nám v 15 minutách ukáže stage ve své největší kráse. Cosmic Gate, legendární duo, které letos slaví 20 let na scéně. Předposlední umělci pak budou Key4050, projekt tvořený dvojicí Bryan Kearney a John O’Callaghan. Celou noc završí Blastoyz, který svým Psy- trancem doslova zboří arénu. Celá edice nese téma – Another dimension a celá noc tak bude vzrušující cestou vesmírem.