Již tento víkend propuknou na východě Čech oslavy jara, aneb Majáles Pardubice je tu.

Javor Festivaly

Je květen, zima už je definitivně pryč a jarní slunce dává energii všemu, co potká jeho paprsky. Příroda se probouzí k životu, všechno se zelená, ptáci si štěbetají a mladí lidé tuto krásu obdivují velmi pěknou tradicí. Majáles říká se mu a jeden takový se odehraje tento víkend v Pardubicích.

Všichni si určitě říkáte, že na takové akci se bude hrát jen pop nebo rock. Pokud si toto opravdu myslíte, tak vás musím vyvést z omylu. Na Pardubickém Majálesu je tomu totiž jinak. Zde se mimo dvou hlavních pódií s tradičními žánry nachází i Trinity club stage. Na tomto pódiu se před fanoušky postaví například Manene, Richard Reynolds, Matamar nebo Džejár, zkrátka smetánka české taneční scény.

Jelikož je festival dvoudenní představí se vám na této stage opravdu velké množství DJs. Pokud by vás ale přeci jenom program této stage nebavil, můžete si poslechnout mnoho jiných interpretů na dvou hlavních pódiích, kde se představí elita české hudební scény.

Lístky na festival jsou stále v prodeji a jedna vstupenka může být vaše za krásných 635 Kč na oba dva dny. Na místě budou lístky o chloupek dražší. My na akci samozřejmě nebudeme chybět a z celé akce vám v příštím týdnu nabídneme reportáž.