Letňany se opět rozhýbou v rytmu taneční hudby

Redakce Festivaly

Již tento pátek se v letňanské PVA EXPO Aréně uskuteční již pravidelný festival Magnetic. Ten je znám tím, že je bezpochyby největším halovým festivalem v naší zemi tohoto žánru. Na této nadcházející edici se představí mnoho zajímavých umělců, z nichž někteří mají náběh stát se obrovskými jmény taneční scény.

Mezi ty, kteří už prorazili a jsou úspěšnými interprety, patří například Psy trancové duo Vini Vici, které se nám představí v hlavním vysílacím čase. Dalším takovým je velevážený ,,táta“ taneční scény Laidback Luke, který se na scéně pohybuje už pěknou řádku let. Rocker mezi DJs, to je Will Sparkz, který do nás bude sázet tvrdé beaty a nenechá nikoho chladného. Mezi komety taneční scény patří stoprocentně mladé energické duo Lucas & Steve, jenž se prezentuje velmi kvalitní hudbou a propracovanými sety. Loopers, to je lavina, která smete vše, co stojí před ní. Jeho kvalitu dokazuje i to, že ho do svého týmu STMPD Records přibral Martin Garrix. Na tomto labelu vydal Loopers svůj nejnovější track Feel it.

Tuto smetánku pak doplní borci jako TV Noise, Steff da Campo nebo Phlegmatic dogs. A samozřejmostí je zakončení festivalu rezidentem Johnem Culterem. Takže pokud nemáte plány na pátek, vyrazte na Magnetic.