Report: Warmup před festivalem Electric Love

Javor Reporty

Je středa 3.července a v Evropě začínají tři perfektní festivaly. V Česku začíná B4L, v Maďarsku Balaton Sound a mým cílem je rakouský Electric Love. Ten se koná na závodním okruhu nedaleko od Salzburgu.

Kolem oběda vyrážím na 5 hodin dlouhou cestu. Ta mi ale trvá něco málo přes 7 hodin a do akreditačního střediska dorážím v 8 hodin večer. Stavím stan a jdu navštívit supermarket, který se nachází v kempu. To je první věc, která mě ohromila. Ceny opravdu přijatelné, a tak si beru vychlazeného Heinekena a platím jen 1,5 Eura, což je zde opravdu za babku. Poté následuji hlouček lidí, mířící do areálu festivalu.

Foto: Archiv ELF

Středeční večer patří warm up party, na které vystoupí jména jako Felice, Garmiani, Salvatore Gannaci, Darren styles a Da Tweekaz. Já se do areálu dostávám v polovině setu Feliceho a musím říct, že mě příjemně překvapil. Po něm se za pult staví holohlavý borec Garmiani. Ten začíná velmi z ostra a laťku si drží po celou dobu setu. Za mixem však ke konci dělá několik chyb, kterých si všímají i neznalí fanoušci. Dalším umělcem je Salvatore Gannaci. Ten začal vyvoláváním jeho jména, jak jsme mohli vidět i v jeho nedávno vydaném videu na Youtube. Set má velmi pestrý a dobře vyladěný. Je však znát, že se dost soustředí na show, než na mixování hudby. Show už ale nemá takovou, jakou se prezentoval loni na Tommorowlandu, dělá méně kravin a více si hraje s publikem. Několikrát nechává vyvolat svoje jméno davem a nejméně třikrát vyvolává známe ,,Hey,hou„.

Foto: Archiv ELF

Po konci jeho setu jdu spát, protože mě dnes čekal výšlap na nedaleký vrchol Gaisberg a následná cesta k jezeru. Dnes večer oficiálně začíná celý festival a my pro vás vše z dnešního večera shrneme v zítřejší reportáži.

Foto: Archiv ELF